Fleet

På udkig efter ny firmabil? Så står vi klar til at hjælpe. 

Fleet hos Autohuset Vestergaard

Vi hjælper gerne med din nye firmabil

Er du på udkig efter en ny firmailbil? Så står vores fleet team klar til at hjælpe. Vi servicerer i hele landet og samarbejder med alle de store leasingselskaber. Er du i tvivl om hvilken bil der dækker dine behov, har  du spørgsmål til priser eller udstyr, så kontakt os for råd og vejledning.

Fleet Hotline

Telefon: 70 100 120
Mail: fleet@autohuset-vestergaard.dk

Telefontider: 
Mandag-torsdag: 8.00-16.30
Fredag: 8.00-15.00

Anders Bloksgaard

Anders Bloksgaard

Fleet manager
Tlf: 70 100 120 / 20 73 56 26
anders.bloksgaard@autohuset-vestergaard.dk

Jan Andersen

Jan Andersen

Fleet manager
Tlf: 70 100 120 / 60 53 22 04
jan.andersen@autohuset-vestergaard.dk

Martin Nielsen

Martin Nielsen

Fleet manager
Tlf: 70 100 120 / 25 58 31 12
martin.nielsen@autohuset-vestergaard.dk

Søren Rotbøll

Søren Rotbøll

Fleet manager 
Tlf: 70 100 120 / 20 84 00 08
sr@autohuset-vestergaard.dk

Henriette Rasmussen

Henriette Rasmussen

Salgssupporter
Tlf: 70 100 120 / 29 21 21 19
henriette.rasmussen@autohuset-vestergaard.dk

Louise Madse

Louise Hoffskov Madsen 

Salgssupporter
Tlf: 70 100 120 / 21 24 45 52 
louise.hoffskov@autohuset-vestergaard.dk

Ole Rudolph

Renault varebiler 
Tlf: 70 100 120 / 40 71 76 71
ole.rudolph@autohuset-vestergaard.dk

Billede på vej

Alessandro Zanca 

Opel, Nissan og Peugeot varebiler 
Tlf: 21 19 98 88 
alessandro.zanca@autohuset-vestergaard.dk

Morten Staunstrup

Morten Staunstrup

Key Account manager
Tlf: 70 100 120 / 20 45 69 42 
morten.staunstrup@autohuset-vestergaard.dk

Jesper Muhs

Fleet chef
Tlf: 70 100 120 / 61 20 51 14
jesper.muhs@autohuset-vestergaard.dk