Autohuset Vestergaard Administration

På denne side får du et hurtigt overblik over vores administrative medarbejdere samt medlemmer af direktionen.

Find den medarbejder du søger

Vognadministration

Lea Jørgensen, Kontorleder

Kontorleder (Odense S)
Tlf: 63 13 41 00
E-mail:
lea.joergensen@autohuset-vestergaard.dk

Kenneth Kremmer, Regnskabschef

Regnskabschef (Odense S)
Tlf: 63 13 41 21 / 20 88 12 27
E-mail:
kenneth.kremmer@autohuset-vestergaard.dk

Charlotte Hjort, Kontorassistent

Kontorassistent (Kolding)
Tlf: 76 33 69 50
E-mail:
charlotte.hjort@autohuset-vestergaard.dk

Heidi Brosbøl, Kontorassistent

Kontorassistent (Kolding)
Tlf: 76 33 69 52
E-mail:
heidi.brosboel@autohuset-vestergaard.dk

Tina Hansen, Kontorassistent

Kontorassistent (Odense SV)
Tlf: 63 17 13 18
E-mail:
tina.hansen@autohuset-vestergaard.dk

Charlotte Jacobsen, Kontorassistent

Kontorassistent (Odense SV)
Tlf: 63 17 13 26
E-mail:
charlotte.jacobsen@autohuset-vestergaard.dk

Yvonne Thisted, Kontorassistent

Kvalitetschef (Horsens)
Tlf: 76 26 41 01
E-mail:
yvonne.thisted@autohuset-vestergaard.dk

Mette Hellestrup, Kontorassistent

Kontorassistent (Fredericia)
Tlf: 76 21 42 33
E-mail:
m.hellestrup@autohuset-vestergaard.dk

Ledergruppen

Jesper Wang Hansen, Adm. direktør

Adm. direktør
Tlf: 76 33 69 65 / 40 63 68 37
E-mail:
jesper.wang@autohuset-vestergaard.dk

Ryan Rahbæk, Økonomidirektør

Økonomidirektør
Tlf: 76 59 40 00 / 25 66 82 87
E-mail:
ryan.rahbaek@autohuset-vestergaard.dk

Martin Kragh, Eftermarkedsdirektør

Eftermarkedsdirektør
Tlf: 70 27 05 00 / 40 83 58 83
E-mail:
martin.kragh@autohuset-vestergaard.dk

Jesper Søgård, Komm. - og marketingchef

'

Komm. - og marketingchef
Tlf: 23 30 97 08
E-mail:
jesper.soegaard@autohuset-vestergaard.dk

Kim Dall, Salgsdirektør

Salgsdirektør
Tlf: 21 49 65 39
E-mail: kim.dall@autohuset-vestergaard.dk

Janne Rabek Andersen, Chef for forretningsudvikling

Chef for forretningsudvikling
Tlf: 20 51 77 02
E-Mail: janne.rabek@autohuset-vestergaard.dk

Marketing

Anders Duelund, Digital Chef

Digital Chef
Tlf: +45 27 90 23 33
E-mail:
anders.duelund@autohuset-vestergaard.dk